Kurs Japanskog Iscrtavanja Obrva


Što je ram za sliku, tako su i obrve za naše lice… Japanska metoda iscrtavanja obrva je najprirodniji način tetoviranja obrva, kojim imitiramo prirodan izgled dlake, iscrtavajući jednu po jednu. Sam proces iscrtavanja ne traje više od 10 minuta, a ceo tretman svega oko sat i po vremena. Ono što mnoge dame buni jeste pitanje da li se naše dlačice odstranjuju prilikom tretmana?! Odgovor je NE! Odstranjuje se onoliko koliko je izvan samog oblika koji se u dogovoru sa klijentom napravi pre samog tretmana. Nakon dogovorenog oblika biramo i najskladniju boju i tretman može da počne!
Ono što treba naglasiti je da je nakon tri do četiri nedelje od tretmana potrebno uraditi reparaciju, koja znatno kraće vremenski traje, a ukoliko je koža deblja i masnog tipa, nemojte se iznenaditi ukoliko bude zahtevala još jednu dodatnu korekciju nakon ove podrazumevane.

Obuka obuhvata 3 segmenta:
1. Teoretski Deo – prolazi se kroz skripte koje polaznik zadržava nakon obuke;
2. Vežbanje Oblika i Samog Iscrtavanja na Veštačkoj Koži;
3. Rad na Živom Modelu uz Asistenciju Edukatora.

  • Svaki polaznik dobija početnički set za rad.
  • Podrška u radu nakon edukacije.
  • Dužina trajanja obuke: 1 dan (6 časova).
  • GRATIS OBUKA SENČENJA OBRVA!

 

-20%

Kurs Japanskog Iscrtavanja Obrva

3999049990
Najprirodniji Način Tetoviranja Obrva + Gratis Obuka Senčenja Obrva!

Pozovite nas!
060 554 10 22

Pozovite nas ili nam pišite. Naučite veoma traženu i unosnu tehniku iscrtavanja japanskih obrva!